PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33571}

Sekcja 8.

Basic
7,3 30 783
oceny
7,3 10 1 30783
5,2 4
oceny krytyków
Sekcja 8.
powrót do forum filmu Sekcja 8.

Zasasze lubiłem takie filmy. Komandosi, dzungla ekstra klimat ale ten film sie wogule kupy nie trzyma. Dużo błędów logicznych i rzeczowych choćby taki że w Rangersa nie służą kobiety. Zakończenie to jest totalna porażka. Idiotyczne i szczęśliwe a jak żeby inaczej. Co najwyżej 5/10 za miejsce akcji i obsade.

Jo_Ker

tja, niektórzy nigdy nie wyrosną z Rambo 2....

chrismoltisanti

racja :) hehe

trzeba bylo sie namyslec nad filmem - troche zagmatwany i łatwo sie pogubic, mi umknęlo kilka szczegółów ale i tak wiedzialem oco chodzi. :)

ocenił(a) film na 10
chrismoltisanti

I właśnie o to chodzi !!! By film zaskakiwał i miał NAPRAWDE nieoczekiwane zwroty akcji. Zakończenie było jedno z najlepszych jakie widziałem. Wreszcie film o "KOMANDOSACH" przy którym mozna nieco pomysleć anie patrzec na durnowate strzelaniny z filmów klasy "B" Nie wiem jak reszta ale ja tam wszystko zrozumiałem bo lubie rozkminiać nad dobrymi i zawikłanymi filmami.

chrismoltisanti

niektórzy nigdy nie dorosna do rambo - krytykujesz czyjś gust, a nawet go nieznasz, facet może być 4 razy bystrzejszy niż ty, podał argumenty dlaczego film u się nie podoba, a ty potrafisz tylko wypisywać bzdury, film co najwyżej średni,bardzo naciągany(szef sekcji 8 okazuje się być kolegą przywódcy przemytników - co za zbieg okoliczności, powielanie schematów, zakończenie do przewidzenia.

ocenił(a) film na 10
Marvin_3

Dużo błędów logicznych i rzeczowych choćby taki że w Rangersa nie służą kobiety- przeciez ona nie była w Rangersach...obejrzyj jeszcze raz, przesłuchiwany Dunbar chciał rozmawiac tylko z Rangerem i temu sprowadzili Travolte...

ocenił(a) film na 8
Marvin_3

Marvin koniec do przewidzenia? W takim razie jestem bardzo ciekawy w którym momencie zgadłeś jak film się zakończy. Pewnie już po pierwszych scenach, taki przewidywalny przecież jest ten film.. A co do tych argumentów Jokera, to "Dużo błędów logicznych i rzeczowych choćby taki że w Rangersa nie służą kobiety.", lub "Zakończenie to jest totalna porażka. Idiotyczne i szczęśliwe a jak żeby inaczej." to uważasz to za sensowne argumenty? Dużo błędów logicznych - skoro jest ich tak dużo dlaczego żaden nie został podany? Błędy rzeczowe - czy kobiety mogą służyć w Rangersach nie wiem, wiec nie będę się wypowiadał. Ale faktycznie jest co temu filmowi zarzucać. Fakt, że to była kobieta, a nie facet rozwalił cały film. Zakończenie idiotyczne - eee..? A dlaczego idiotyczne? Nic dodać nic ująć. Po obejrzeniu tego filmu wydawało mi się, że jest całkiem niezły. Ale Joker razem z Marvinem przekonali mnie, że to słaba produkcja..

mlody1020

'Dużo błędów logicznych i rzeczowych choćby taki że w Rangersa nie służą kobiety' - skoro niby "dużo" jest tych błędów to napisz jakie, bo ja chyba ślepy jestem, bo żadnych doszukać się nie mogę.
'Zakończenie to jest totalna porażka. Idiotyczne i szczęśliwe a jak żeby inaczej' - zakończenie jest właśnie fenomenalne i zaskakujące. Ty chyba chcesz, aby w każdym podobnym temu filmie był ten sam schemat zakończenia. Dzięki temu zakończeniu, które zostało zawarte w 'Sekcji 8' film jako całość dosłownie wbija w fotel, zaskakuje.
marvin:
'facet może być 4 razy bystrzejszy niż ty, podał argumenty dlaczego film mu się nie podoba, a ty potrafisz tylko wypisywać bzdury' - co ma do tego bystrość???? Jakie argumenty podał??, że film kupy się nie trzyma (nie udowodnił dlaczego tak myśli), że ma dużo błędów (też nie podał jakie)... podsumowując Jo-Ker nie podał żadnego trafnego argumentu. Dla mnie to jest trochę dziwne, że krytykujecie ten film nie mając żadnych podstaw, pssss argumentów.
'szef sekcji 8 okazuje się być kolegą przywódcy przemytników - co za zbieg okoliczności' - a co nie mógł być jego kolegą. Najwidoczniej obaj znali się dużo wcześniej, gdy przemytnik nie był jeszcze 'przemytnikiem'.
'zakończenie do przewidzenia' - nie no tym to mnie powaliłeś, jakim cudem przewidziałeś? Prorokiem chyba musisz być. Skoro przewidziałeś to napisz chociaż jak i na jakiej podstawie... to będę pod wrażeniem, bo teraz no cóż... to co wypisujesz to dopiero 'kupy się nie trzyma' eh...
'Idiotyczny !!!' - chyba tylko dla tych, którzy nie zrozumieli filmu.

georgeoff

1/10 za scenariusz którego fabuła powinna zająć 5 minut, a trwa znaaaacznie dłużej tylko dlatego, że pan scenarzysta myślał że dzięki kilkunastu przewidywalnym zwrotom akcji i zakończeniu które całkowicie kwestionuje sens powstania tej czerstwej buły zaskoczy widza. Pudło!

Mierzwiak

Już sobie wyobrażam jakby wyglądał film o zaledwie 5 minutowej fabule o_O, a w ogóle, czy może powstać film o fabule 5 minutowej, no chyba, że chodzi ci o film niemy...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones